Nowa firma - gieldy-papierow-wartosciowych

Giełdy papierów wartościowych

nowa-firma.com.pl


Forum


Cena Docelowa - 21 GROSZY ! (~Trion)
Ratować to co jeszcze jest!
(więcej...)

3
niepewne inwestowanie (Karol 45)
Generalnie nie do konca się z Tobą zgodzę Karolu. Być może faktycznie kazdy rozsądny inwestor przemysli swoj ruch sto razy zanim podejmie decyzje o jakiejkolwiek inwestycji ale prawda jest taka ze czasu na przemyslenia jest bardzo niewiele. Czesto jest to tak zwane ryzyko zawodowe, albo sie uda, albo nie.
(więcej...)

2
mydlenie oczu (aneta)
No pewnie, że nie pozostaje nam nic innego jak tylko pogodzic sie z faktem niższych emerytur, co nie jest zbytnio optymistyczną wizją z racji tego, że ceny praktycznie wszystkich produktów idą w górę. Jak więc poradzimy sobie z tym?
(więcej...)

2
Co zrobić aby grać na giełdzie? (Hubert Sz.)
Wystarczy, że pójdziesz do banku, w którym prowadza konta inwestycyjne do gry na giełdzie. Tam Ci założą takie konto i ty przynosisz pieniądze i zlecasz swojemu maklerowi kupno jakichś akcji, albo sprzedaż. Maklera nie znasz, pomiędzt tobą a nim pośredniczy Bank. Czasami twoje zlecenia nie są realizowane bo nie ma jakichś akcji na rynku albo dałeś za niskie widełkicenowe. Zawsze musisz zleciś że proszę kupować za cenę w widełkach np. od 50 do 60 zł za sztukę. To wszystko jest proste ale strasznie długo trawa co bardzo irytuje. Nie ma tak że wiesz wszystko z dnia na dzień i od razu przeżucasz pieniądze od transakcji do transakcji.
(więcej...)

2
W co najlepiej inwestować? (Rysiek)
Hej. Chciałbym zainwestować pewną sumkę pieniędzy. W jaką branże najlepiej zaiwestować? Jak sądzisie? Bo mówią ze w biopaliwa, nowe technologiw, ropę i gaz a może jednak w co innego? Liczę ze mi coś poradzicie
(więcej...)

1


Dodaj nowy temat:


Tytuł:
Autor:
Wpisz poprawną odpowiedz
aby wysłać wiadomość
Co lepiej lata: szybowiec czy kowadło?